Položka č.     89

A. Brázda

Kladenské hutě kolem r. 1890

Vyvolávací cena 3 000 CZK

Technika Olej na sololitu
Signatura Signováno PD "A. Brázda 1890"
Rozměry 19x24 cm
Stav Původní stav
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1890

Unikátní malba zručného malíře, jedinečné svědectví, jak vypadaly kladenské hutě koncem 19. století

Datum zahájení aukce 01.12.2020    20:00