Položka č.     48
Akt v zelené a modré Akt v zelené a modré Zadní strana

Akt v zelené a modré

Vyvolávací cena 3 000 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Olej na plátně
Signatura Chybí
Rozměry 77 x 64 cm
Kategorie Ženský akt
Provenience Soukromá sbírka
Datování 70./80. léta 20. století

Mistrovské dílo neznámého středoevropského malíře.

Akt ženy ve stylu impresionistických malířů.