Stefan Milkov - Plastika / #104

12.11.2020 – 12.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Matka Matka II Matka III

Stefan Milkov

Velká matka

Vyvolávací cena 130 000 CZK

Technika plastika bronz
Signatura Signováno
Rozměry 39 cm
Provenience ateler autora
Datování po r. 2020

Datum zahájení aukce 12.11.2020    12:00
Konec aukce 12.12.2020    20:00

Video: TVS: Napajedla - Vernisáž Stefan Milkov