Stefan Milkov - Plastika / #104

12.11.2020 – 12.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Opilý anděl Opilý anděl Opilý anděl Opilý anděl Opilý anděl

Stefan Milkov

Opilý anděl

Vyvolávací cena 155 000 CZK

Technika Bronzová plastika
Signatura signováno
Rozměry v. 39 cm
Provenience Atelier autora
Datování po r. 2020

Datum zahájení aukce 12.11.2020    12:00
Konec aukce 12.12.2020    20:00

Video: TVS: Napajedla - Vernisáž Stefan Milkov