Stefan Milkov - Plastika / #104

12.11.2020 – 12.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Kam kráčíš? Kam kráčíš? Kam kráčíš? Kam kráčíš? Kam kráčíš?

Stefan Milkov

Kam kráčíš?

Vyvolávací cena 195 000 CZK

Technika plastika nikl
Signatura signováno
Rozměry v. 40 cm
Provenience atelier autora
Datování po r. 2020

Datum zahájení aukce 12.11.2020    12:00
Konec aukce 12.12.2020    20:00

Video: TVS: Napajedla - Vernisáž Stefan Milkov