10.2.2022 – 11.3.2022 OriginalArte
Položka č.     28

Jan Švankmajer

Bez názvu

Vyvolávací cena 33 000 CZK

Technika kresba, koláž
Signatura signováno PD
Rozměry 42x30 cm
Kategorie kresba, koláž
Provenience Artinbox Gallery
Datování 2020

Konec aukce 11.03.2022    18:21