10.2.2022 – 12.3.2022 OriginalArte
Položka č.     85

J. Zrzavý, M. Švabinský, M. Benka, V. Rabas, C. Bouda, A. Schneiderka, K. Svolinský, B. Dvorský, V. Karel, J. Bazuch, V. Sedláček, J. W. Mezerová, S. Krátký .

Pěvci Slezských písní (251/800)

Vyvolávací cena 9 400 CZK

Technika číslovaný tisk na ručním papíru
Rozměry 30x21 cm
Kategorie bibliofilie
Provenience soukromá sbírka
Datování 1955

Přiložena původní pozvánka ilustrovaná A. Schneiderkou na akci "Oslava díla národního umělce Petra Bezruče".

Konec aukce 12.03.2022    19:03