10.2.2022 – 12.3.2022 OriginalArte
Položka č.     89

Edoard Halouze

Fishing time at waterfall

Vyvolávací cena 9 400 CZK

Technika kvaš na papíře
Signatura signováno LD
Rozměry 22x22 cm
Provenience soukromá sbírka
Datování 30. léta

Francouzský malíř, věnoval se plakátové a reklamní tvorbě, ilustraci.

Konec aukce 12.03.2022    19:15