10.2.2022 – 12.3.2022 OriginalArte
Položka č.     92

Stefan Milkov

Velká matka

Vyvolávací cena 155 000 CZK

Technika bronz
Signatura signováno na podstavci „MILKOV 4/6“
Rozměry výška 39 cm
Kategorie socha
Provenience atelier autora

Český sochař, designér a hudebník.

Konec aukce 12.03.2022    19:24