10.2.2022 – 12.3.2022 OriginalArte
Položka č.     93

Milan Cais

Středobod zloby

Vyvolávací cena 37 000 CZK

Technika kombinovaná technika
Signatura signováno PD
Rozměry 60x50 cm
Provenience atelier autora / Artinbox Gallery
Datování 2016

Milan Cais je český výtvarný umělec a zároveň bubeník, zpěvák a textař skupiny Tata Bojs.

Konec aukce 12.03.2022    19:27