Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Položka č.     22
Kabaret

Paolo Rovegno

Kabaret

Vyvolávací cena 600 CZK
Nejvyšší příhoz 600 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 8,3 x 11 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Litografie 27/75
Datování Konec 20. století

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50