Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Paříž Paříž Detail signatury Zadní strana

Josef Šíma

Paříž

Vyvolávací cena 29 000 CZK
Nejvyšší příhoz 29 000 CZK

Technika Lept, 283/300
Signatura Signováno v PD
Rozměry 45 x 60 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměr samotného obrazu: 39.2 x 30 cm Lept 283/300
Datování 1947

Malíř světového jména a věhlasu, který žil a pracoval ve Francii, ale narodil se v Čechách. Jeho díla pravidelně dosahují aukčních rekordů. Absolutní špička mezi českými výtvarníky. Autor vitráží v katedrále v Remeši.

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50

Video: Josef Sima 約瑟夫·司馬 (1891-1971) Abstract Art Surrealism Czech Surrealist Czech