Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Bez názvu Bez názvu Bez názvu Bez názvu Bez názvu

Vladimír Janoušek (1922-1986)

Bez názvu

Vyvolávací cena 22 000 CZK
Nejvyšší příhoz 22 000 CZK

Technika Tužka a tuš na papíře
Signatura Signováno v PD
Rozměry 31 x 44 cm
Datování 1983

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50