Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Artisté Artisté Artisté Artisté

František Tichý

Artisté

Vyvolávací cena 180 000 CZK
Nejvyšší příhoz 180 000 CZK

Technika Kolorovaná kresba tužkou
Signatura Signováno dole uprostřed
Rozměry 34 x 54 cm
Datování 1951

Na zadní straně posudek Fr. Dvořáka

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50