Vyvolávací cena | 8 800 CZK |
PřihlásitTechnika | olej na desce |
Signatura | PD |
Rozměry | 74,5 x 66,5 cm |
Stav | velmi dobrý |
Provenience | soukromá sbírka |
Datování | c. 1965 |
Datum zahájení aukce | 01.01.2017 17:06 |
Konec aukce | 14.02.2020 17:06 |