Litografie / #95

Položka č.     22
Kdo je kdo? Kdo je kdo? signatura

Alena Krupčíková

Kdo je kdo?

Vyvolávací cena 3 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno
Rozměry 48,5 x 61 cm
Poznámka edice 25/38
Datování 2017

Konec aukce 20.06.2020    18:45