Litografie / #95

24.5.2020 – 21.6.2020 Aukční síň Vltavín
Položka č.     88
Řeka Řeka signatura

Jaroslav Valečka

Řeka

Vyvolávací cena 800 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno
Rozměry 34 x 19 cm
Poznámka aut. tisk
Datování 2013

Konec aukce 21.06.2020    20:10