Litografie / #95

24.5.2020 – 21.6.2020 Aukční síň Vltavín
Položka č.     93
Na gauči signatura

Ivan Komárek

Na gauči

Vyvolávací cena 300 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 29 x 23 cm
Poznámka edice 23/130
Datování 2010

Konec aukce 21.06.2020    20:35