Eugen Kukla Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     48
Praha - Hradčanské náměstí, Arcibiskupský palác, výročí úmrtí Václava Havla 18. 12. 2012

Eugen Kukla

Cena 6 600 CZK

Technika digitální tisk na papíře
Signatura signováno PD, vlevo popisky
Rozměry 28x42 cm
Kategorie fotografie
Provenience Diakonie
Datování 2014

Český fotograf a fotoreportér. Studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze a následně na Kolumbijské univerzitě v New Yorku. Fotografoval například evropskou uprchlickou vlnu. Uvádí, že se nesnaží tvořit umělecké fotografie, nýbrž dokumentaristické či reportážní. V roce 2015 získal cenu Czech Press Photo