Martina Chloupa Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     49
Kristus

Martina Chloupa

Kristus

Cena 4 290 CZK

Technika silokon
Signatura signováno na reversu „CHLOUPA.CZ“
Rozměry výška: 34 cm
Kategorie plastika
Provenience Diakonie
Datování nedatováno

V letech 1999 – 2005 vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, Zastoupena v Národní galerii v Praze, v Galerii Klatovy–Klenová a četných soukromých sbírkách.