Technika | akryl / plátno |
Datování | 2018 |
Vyvolávací cena | 12 000 CZK |
Technika | barevná fotografie |
Datování | 2009 |
Technika | Rayfilm FineArt, tisk, 2/20 |
Datování | 2010 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | Rayfilm FineArt, tisk |
Datování | 2006 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | originální dobová bromostříbrná vintage fotografie |
Datování | 1996 |
Vyvolávací cena | 8 400 CZK |
Technika | kombinovaná technika otisk/malba na papíře |
Datování | 1991 |
Vyvolávací cena | 9 000 CZK |
Datování | 1991 |
Vyvolávací cena | 18 000 CZK |
Technika | Serigrafie 39/50 |
Datování | 1998 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | Kombinovaná technika na kartonu |
Vyvolávací cena | 21 000 CZK |
Technika | Kvaš na čtvrtce |
Datování | 3000 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Serigrafie, 53/60 |
Datování | cca 2015 |
Vyvolávací cena | 1 800 CZK |
Technika | litografie 37/100 |
Datování | 1988 |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | cca 1989 |
Vyvolávací cena | 29 000 CZK |
Hrabal: "...poprvé uviděl Prahu očima chlapce, a ten pohled mu zůstal..."
Technika | Akryl na plátně |
Datování | po r. 2020 |
Vyvolávací cena | 14 000 CZK |
Technika | kombinovaná technika na papíře |
Datování | 2002 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | olej na plátně / lištováno |
Datování | 1985 |
Velký formát
Technika | lept |
Datování | 1982 |
Vyvolávací cena | 2 500 CZK |
Technika | Olej na desce |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | bromostříbrná fotografie |
Datování | 70. - 80. léta |
Datování | 70. - 80. léta |
Datování | 70. - 80. léta |
- Na rubu fotografie poznámka autora "hnědá". - Pravděpodobně snímek obrazovky TV (umělec takto vytvořil více děl).
Datování | 70. léta |
Vyvolávací cena | 42 000 CZK |
Autorská adjustace (pasparta)
Datování | 70. - 80. léta |
Vyvolávací cena | 22 000 CZK |
Pravost díla potvrzena kurátorem a znalcem Tichého díla Pavlem Vančátem
Datování | 70. léta |
Vyvolávací cena | 39 000 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | Není známé |
Vyvolávací cena | 700 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | 1993 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Technika | Kresba na papíře |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Technika | kolorovaná kresba na papíře |
Datování | 1988 |
Vyvolávací cena | 6 000 CZK |
Datování | 1980 |
Vyvolávací cena | 14 500 CZK |
Technika | tempera, lak, lepenka |
Datování | 2003 |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Konec aukce | 24.12.2020 20:00 |