Technika | asambláž |
Datování | 2002 |
Vyvolávací cena | 18 000 CZK |
Technika | tuš na papíře |
Datování | 1953 |
Vyvolávací cena | 28 000 CZK |
Technika | Olej na papíře, lakováno |
Datování | 1966 |
Vyvolávací cena | 65 000 CZK |
V roce 1966 namaloval Kamil Lhoták 8 barevných obrazů - ilustrací do knihy Antonína Zhoře "Kulhavý šermíř". Nabízený obraz je za stránkou č. 24.
Technika | kresba na reklamní fotografii |
Datování | 1976 |
Vyvolávací cena | 47 000 CZK |
Technika | černobílá fotografie |
Datování | 80. - 90. léta minulého století |
Vyvolávací cena | 12 000 CZK |
Z cyklu "Inverzáže"
Technika | Kombinovaná technika - akryl na sololitu |
Datování | 2016 |
Vyvolávací cena | 27 000 CZK |
Technika | dřevořez, tisk 3/4 |
Datování | 2015 |
Technika | Lept |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Tužka na papíru |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Akryl na plátně |
Vyvolávací cena | 11 000 CZK |
Technika | Patinovaný bronz |
Datování | novodobý odlitek |
Vyvolávací cena | 22 000 CZK |
Novodobý odlitek, signováno na plintě.
Technika | Olej na sololitu |
Datování | 1996 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Pell street / Mott street corner
Technika | Olej na plátně |
Datování | 2012 |
Technika | akvatinta |
Datování | 30. léta 20. století |
Vyvolávací cena | 49 000 CZK |
Technika | koláž, kombinovaná technika |
Datování | 1997 |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Technika | Tempera na kartonu |
Datování | kolem r.1950 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | barevné křídy |
Datování | kolem r.1950 |
Technika | olej na dřevěné desce |
Datování | kolem r. 1932 |
Vyvolávací cena | 160 000 CZK |
Přátelil se se Štýrským a Toyen. Konzultováno a pravost potvrzena historičkou umění paní Hanou Rousovou
Technika | kombinovaná technika na sololitu |
Datování | kolem r. 1980 |
Vyvolávací cena | 25 000 CZK |
Technika | akryl na plátně fixovaném na sololitu |
Datování | 1995 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | Kombinovaná technika - tisk, 11/20 |
Datování | 1980 |
Vyvolávací cena | 90 000 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 1984 |
Vyvolávací cena | 23 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 14 000 CZK |
Technika | Olej na kartonu |
Vyvolávací cena | 2 200 CZK |
Technika | Akryl na plátně |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Technika | Kolorovaná kresba |
Datování | cca 1890 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1939 |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Pastel
Technika | Olej na sololitu |
Datování | 1890 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Unikátní malba zručného malíře, jedinečné svědectví, jak vypadaly kladenské hutě koncem 19. století
Technika | Olej na plátně |
Datování | 70./80. léta 20. století |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Mistrovské dílo neznámého středoevropského malíře. Akt ženy ve stylu impresionistických malířů
Technika | Litografie |
Datování | 1995-1997 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |