Položka č.     144
Popelčin deníček

Ivo Medek Kopaninský

Popelčin deníček

Vyvolávací cena 18 000 CZK

Technika asambláž
Rozměry 40,5 x 24,5 cm (55,5 x 39 cm včetně rámu)
Stav dobrý
Provenience Soukromá sbírka
Datování 2002