Aukce č. 105 Vánoční aukce pro Diakonii / LiveBid
/ 2
Položka č. 32

Veronika Pláničková

Tataboys

Technika barevná fotografie
Vyvolávací cena 900 CZK
Čas do konce 00:00:01

fotografie v rámu s podpisy

? Přejít na detail

Položka č. 34

Magdalena Kvasničková

Stvoření

Technika Suchá jehla
Datování 2015
Vyvolávací cena 2 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 35

Mikoláš Axmann

Smítko v oku

Technika Litografie
Datování 2015
Vyvolávací cena 2 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 36

Mikoláš Axmann

Noc otevřených sklepů

Technika Litografie
Datování 2014
Vyvolávací cena 2 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 37

Mikoláš Axmann

Krasojízda

Technika Litografie
Datování 2015
Vyvolávací cena 2 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 38

Mikoláš Axmann

Trajekt

Technika Litografie
Datování 2015
Vyvolávací cena 2 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 39

Mikoláš Axmann

Stará řeka

Technika Litografie
Datování 2015
Vyvolávací cena 2 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 40

Mikoláš Axmann

Evička s Adámkem

Technika Litografie
Datování 2014
Vyvolávací cena 2 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail
/ 2