25.6.2020 – 26.6.2020 OriginalArte
Položka č.     75
Bez názvu Bez názvu zadní strana

Pravoslav Kotík

Bez názvu

Vyvolávací cena 15 000 CZK

Technika olej na papíře
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 30 x 17 cm (52,5 x 35 cm včetně rámu)
Stav dobrý
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka rámováno
Datování 1962

Datum zahájení aukce 25.06.2020    18:09
Konec aukce 26.06.2020    18:09