Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
PřihlásitTechnika | olej na papíře |
Signatura | Signováno vpravo dole |
Rozměry | 30 x 17 cm (52,5 x 35 cm včetně rámu) |
Stav | dobrý |
Provenience | Soukromá sbírka |
Poznámka | rámováno |
Datování | 1962 |
Datum zahájení aukce | 25.06.2020 18:09 |
Konec aukce | 26.06.2020 18:09 |