10.2.2022 – 10.3.2022 OriginalArte

Rostislav Hudeček

Zátiší s kohoutem

Vyvolávací cena 4 500 CZK

Technika olej na překližce
Signatura signováno PD
Rozměry 50x68,5 cm

Rostislav Hudeček se narodil v Brně, kde také působil.

Soukromě studoval malbu u několika profesorů. Tvůrce podobizen, figurálních kompozic, krajin a zátiší (nejznámější díla: Husopaska, Rusalka, T. G. Masaryk, Před bouří). Jeho obraz „Husopaska“, který byl roku 2016 prodán v soudní dražbě, byl znalcem ohodnocen na 25.000,- Kč.

Konec aukce 10.03.2022    18:15