Technika | Bromostříbrná čb. fotografie |
Datování | 60. léta |
Cena | 14 000 CZK |
Technika | Kombinovaná technika otisk / malba |
Datování | 1991 |
Cena | 30 000 CZK |
Technika | Barevná litografie |
Datování | 2010 |
Cena | 12 000 CZK |
Technika | Vysokostálý pigmentový tisk, zvětšenina z roku 2015 |
Datování | 1968 |
Cena | 6 500 CZK |
Datování | 1968 |
Cena | 8 000 CZK |
Václav Havel v Central Parku, NYC, duben 1968
Technika | Barvená guma / různé barvy |
Datování | 2002/2018 |
Cena | 3 500 CZK |
Technika | Vysokostálý pigmentový tisk, zvětšenina z roku 2017 |
Datování | 1936 |
Cena | 6 500 CZK |
Technika | Originální bromostříbrná vintage fotografie |
Datování | 1945 |
Cena | 21 000 CZK |
Technika | Vysokostálý digitální tisk z roku 2016 |
Datování | Konec 60. let |
Cena | 6 500 CZK |
Plavkyně II., bazén Podolí
Datování | Konec 60. let |
Cena | 5 500 CZK |
Technika | Barevná fotografie |
Datování | 2011-2012 |
Cena | 5 500 CZK |
Technika | Mezzotinta |
Datování | 2010 |
Cena | 800 CZK |
Technika | Suchá jehla |
Datování | 2010 |
Cena | 700 CZK |
Tato aukce je předaukčním kolem aukce, která se koná v sídle galerie ArtInBox dne 18.12.2019. Příhozy mohou být překonány pozdějšími příhozy v sále. Zájemci mohou přihazovat rovněž telefonicky po registraci na tel. galerie ArtInBox.
Technika | Mezzotinta |
Datování | 2010 |
Cena | 900 CZK |
Tato aukce je předaukčním kolem aukce, která se koná v sídle galerie ArtInBox dne 7.12.2019. Příhozy mohou být překonány pozdějšími příhozy v sále. Zájemci mohou přihazovat rovněž telefonicky po registraci na tel. galerie ArtInBox.
Technika | Pigment. tisk/plátno |
Cena | 9 500 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | 1996 |
Cena | 1 500 CZK |